Mūsų siekis - saugi ir ori senatvė!

Veiklos vertinimo ir įsivertinimo išvados

2019 metų veiklos ataskaitos

Specialiųjų socialinės globos namų ,,Tremtinių namai" senyvo amžiaus asmenų ir suaugusių asmenų su negalia ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos normų atitiktis ir vertinimas (įsivertinimas) pagal įstaigos veiklą 2019 m. 

2018 metų veiklos ataskaitos

Specialiųjų socialinės globos namų ,,Tremtinių namai" senyvo amžiaus asmenų ir suaugusių asmenų su negalia ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos normų atitiktis ir vertinimas (įsivertinimas) pagal įstaigos veiklą 2018 m. 

 

2017 metų veiklos ataskaitos

Specialiųjų socialinės globos namų ,,Tremtinių namai" senyvo amžiaus asmenų ir suaugusių asmenų su negalia ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos normų atitiktis ir vertinimas (įsivertinimas) pagal įstaigos veiklą 2017 m.

2016 metų veiklos ataskaitos

Specialiųjų socialinės globos namų ,,Tremtinių namai" senyvo amžiaus asmenų ir suaugusių asmenų su negalia ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos normų atitiktis ir vertinimas (įsivertinimas) pagal įstaigos veiklą 2016 m. 

2015 metų veiklos ataskaitos

Specialiųjų socialinės globos namų ,,Tremtinių namai" senyvo amžiaus asmenų ir suaugusių asmenų su negalia ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos normų atitiktis ir vertinimas (įsivertinimas) pagal įstaigos veiklą 2015 m. 

2014 metų veiklos ataskaitos

 Specialiųjų socialinės globos namų ,,Tremtinių namai" senyvo amžiaus asmenų ir suaugusių asmenų su negalia ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos normų atitiktis ir vertinimas (įsivertinimas) pagal įstaigos veiklą 2014 m. 

2013 metų veiklos ataskaitos

 Specialiųjų socialinės globos namų ,,Tremtinių namai" senyvo amžiaus asmenų ir suaugusių asmenų su negalia ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos normų atitiktis ir vertinimas (įsivertinimas) pagal įstaigos veiklą 2013 m

 

Specialiųjų socialinės globos namų „Tremtinių namai" maisto tvarkymo skyriaus 2012 m. veiklos vertinimas.

 

Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 2011 m. gruodžio 6 d. Specialiųjų socialinės globos namų „Tremtinių namai" teikiamos socialinės globos kokybės vertinimo pažyma.