Mūsų siekis - saugi ir ori senatvė!

Tremtinių namus aplankė Ateitininkų organizacijos jaunimas

2013-02-19 15:11

                      Vasario 16-ąją dieną Tremtinių namus aplankė Ateitininkų organizacijos jaunimas. Ateitininkų organizacija – tai sąjūdis jaunuolių, turinčių stiprią tautinę ir katalikišką savimonę, gebančių aktyviai ir kūrybingai reikštis įvairiose gyvenimo ir kūrybos srityse. Ateitininkų tikslas – daryti ženklią ir teigiamą įtaką šiuolaikinei Lietuvos jaunimo kultūrai.


                      Atėję jaunuoliai kvietė Tremtinių namų gyventojus diskutuoti temomis: Kaip istorijos žinojimas paveikia savimonę? Kaip mes galime savo tautai suteikti vertę bei kaip galime ją puoselėti?


                      Pabaigę diskusiją ateitininkai kartu su Tremtinių namų gyventojais dalyvavo Šventose Mišiose.


 


Ateitininkės Justinos Karlonaitės įspūdžiai:


                       Kadangi vienas iš ateitininkų principų yra tautiškumas, mums svarbu gilinti santykį su Tėvyne. Tad ir nusprendėme surengti pasibuvimą su garbaus amžiaus žmonėmis, kurie galėtų pasidalinti savo patirtimi, išgyvenimais. Ir būtent Tremtinių namuose gyvenantys žmonės labiausiai tam tiko.


       Žinoma, šios popietės metu buvo daugiau meninės raiškos nei diskusijos. Tačiau, jei žmogus savo jausmus norėjo išreikši kūryba, būti taip išgirstas, kodėl turėtume tai drausti? Buvo gražu jų klausytis. Po popietės teko girdėti, jog tie žmonės jaunuolius įkvėpė. Ypač juos sužavėjo pasakymas, jog vasario 16-oji jiems reiškia džiaugsmą, kad ši šventė įaugusi į jų širdis. Taip pat buvo smagu išgirsti moksleiviams kilusias idėjas dar kartą čia atvykti su savo kuopomis. Tikiuosi, jog jie įgyvendins šią idėją ir pradžiugins savo buvimu tenai gyvenančių žmonių širdis.