Menu Close

Savanorystė

Laukiame savanorių, kurie norėtų savo laisvalaikiu, rūpesčiu ir dėmesiu pasidalinti su vyresnio amžiaus žmonėmis. Nuo 2015 m. Tremtinių namuose savanoriavo virš 80 savanorių. Galimos veiklos: knygos, laikraščio skaitymas, gyventojų gyvenimo istorijų užrašymas, palydėjimas į lauką ir pasivaikščiojimas drauge ir kt. Laukiame jūsų pasiūlymų ir idėjų.

 

 

Kontaktai: Violeta Čeplinskienė, socialinė darbuotoja Tel.: + 370 67285432 El.paštas: tn.socialinis@gmail.com

Tarptautinė savanorystė

Nuo 2015 04 10 „Tremtinių namai“ gavo akreditaciją, tapo EST projektus vykdančia organizacija ir įgyjo EST priimančios organizacijos statusą 1 savanoriui. Per tą laiką Tremtinių namuose savanoriavo 7 savanoriai iš įvairių valstybių.

Europos savanorių tarnyba – tai savanoriškos veiklos programa, pagal kurią jauni žmonės gali išvykti savanoriauti į kurią nors iš Europos valstybių arba už ES ribų. Savanoris gali rinktis iš kelių veiklos sričių, tokių kaip socialinė, menas ir kultūra, sportas, žiniasklaida, aplinkosauga ir kt.

Europos savanorių tarnybos tikslas – padėti jauniems žmonėms įgyti naujos patirties bei sudaryti jiems sąlygas pažinti kitą valstybę, kultūrą, pramokti užsienio kalbų, skatinti plėsti akiratį ir rasti savo kelią.

Nepaisant kilmės, religijos, seksualinės orientacijos ir politinių pažiūrų, savanoriu gali tapti kiekvienas jaunas žmogus nuo 17 – 30 metų ir tik kartą gyvenime, jei savanoris pasirenka EST projektą.

Daugiau informacijos apie Europos savanorių tarnybą ir programą „Erasmus+“ galima rasti Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros internetiniame puslapyje: www.jtba.lt.

Dėl Europos solidarumo korpuso programos 2021-2027 m. kokybės ženklo

Skip to content