Minint 1948 m. gegužės 22–23 d. vykdytus masinius Baltijos šalių gyventojų trėmimus, mūsų namuose lankėsi menininkas ir tremtinys Algis Augustaitis. Svečias pristatė savo paveikslus, kurių dalis skirta tremties temai, kartu su gyventojais kalbėjosi apie meną, gyvenimą tremtyje bei dainavo tremtinių dainas. Nuoširdžiai dėkojame menininkui už šiltą apsilankymą, padovanotą paveikslą ir knygas.
