Pats didžiausias stebuklas – Mama. Šiais metais Motinos dieną paminėjome netradiciškai. Mus aplankė viešnios iš Senjorų socialinės globos namų. Visi kartu būryje prisiminėme savo Mamų meilę, rūpestį, šypsenas ir šiltus apkabinimus. Skambėjo dainos bei jautrūs poezijos posmai. Dėkojame svečiams už apsilankymą, dovanas ir skirtą dėmesį. Tegul mūsų ryšys ir toliau išlieka draugiškas, stiprus ir nuoširdus.
