Menu Close

ŠVENTINĖS GRUODŽIO NUOTAIKOS

Gruodžio mėnesį globos namai pasitiko šventiškai pasipuošę. Eglutes puošėme savo rankų darbo žaisliukais. Nuotaiką kūrėme patys. Kulinarinių valandėlių metu senjorės maišė tešlą kūčiukams, kartu su darbuotojais kepė meduolius. Kūrybinėse valandėlėse pavyko pasigaminti angeliukus ir atvirukus. Bendruomenė dalyvavo šventiniame protmūšyje.

Sulaukėme daug svečių. Valakampių socialinių paslaugų namų, Trumpalaikės globos centro socialinė darbuotoja Laura Bulotaitė ir moksleivė Karolina pravedė kūrybinę edukaciją ,,Muilo gėlės”. Dovanų senjorai gavo ne tik savo pasigamintus muiliukus, įspūdingą ,,Muilo gėlių“ puokštę, bet ir Valakampių socialinių paslaugų namų, Trumpalaikės globos centro gyventojų pagamintas dovanėles.

Su Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract klubo nariais gyventojai žaidė kalėdines šaradas. Ačiū už padovanotas knygas, žaidimus.

Janina Vileikienė iš Lietuvos audiosensorinės bibliotekos sukūrė šiltą nuotaiką literatūrinės valandėlės metu.

Šeškinės bendruomenių sąjungos vokalinis retro ansamblis ,,Šeškinė” (vadovė Janė Gasiūnienė, meno vadovas Liutauras Milišauskas) bei ansamblis ,,Bočių Ainiai“ (vadovė Simona Vitkauskienė) gyventojams padovanojo šiltus koncertus.

Savanoris Daumantas Liekis  suteikė galimybę gyventojoms aplankyti operą ,,Bohema” ir žirgyną. Nepamirštamos patirtys.

Ačiū ManDa žolelių arbatoms, Aleksandrai Leontjevai Friend, darželio ,,Bebenčiukai” vaikams, Lpkt Bendrijai, UAB ,,Finansų valdymo sistemos ,,Finvalda” kolektyvui, Vilniaus Naujininkų progimnazijos seniūnų tarybai ir visai bendruomenei, Martynui Šutkui už gausias dovanas ir parodytą dėmesį senjorams.

 

Skip to content